Pobierz nasz najnowszy katalog produktowy! - INTER DOOR

Szukam drzwi

Typ

Schowek0

01 lipca 2019
nowości

Katalog produktowy 2019

Jesteś na etapie wymiany drzwi i szukasz inspiracji? Zobacz nasz najnowszy katalog produktowy. Sprawdź, co możemy razem zrobić.

Pobierz katalog produktowy INTER DOOR 2019

BARI 5 INTER DOOR - zdjęcie inspiracyjne

Tym, co zainspirowało nas do powstania tego katalogu była natura. Nie tylko ta, która nas otacza, ale też ta, która jest w nas – ludzka. Wyrażanie siebie, dobieranie materiałów i elementów tak, żeby współgrały z tym, co lubimy, oraz aby pasowały do naszego wnętrza. Żebyśmy to my kreowali przestrzeń wokół siebie, a nie dali się ograniczać schematom.

Nasza firma realizuje wizje Klientów od wielu lat. Wszystkie nasze drzwi powstają na indywidualne zamówienie. Dajemy dowolność wyboru wykończenia, a nawet wzoru – w ramach naszych szerokich możliwości technologicznych.

Katalog produktowy – co w nim znajdziesz?

Przede wszystkim przekrój modeli z naszej standardowej oferty, w tym drzwi wewnątrzlokalowych, przesuwnych, szklanych, wejściowych oraz przeciwpożarowych. Z przejrzystymi informacjami, w jakim wykończeniu dostępny jest dany model oraz w jakiej technologii możemy go wykonać.

ALBA - karta produktu drzwi INTER DOOR

Ponadto w katalogu znajdziesz zdjęcia inspiracyjne – jak możesz zaaranżować przestrzeń z naszymi drzwiami.

BARI 5 INTER DOOR - aranżacja wnętrza

Sprawdzisz tam również podstawowe informacje o wyposażeniu czy budowie naszych produktów. Przekonaj się, że nie idziemy na kompromisy, jeśli chodzi o jakość.

Wyposażenie standardowe drzwi wewnątrzlokalowych INTER DOOR

Jeśli masz pytania i zainteresowały Cię nasze produkty, skontaktuj się z jednym z naszych salonów partnerskich. Na pewno będą w stanie pomóc w wyborze drzwi odpowiednich do Twojego wnętrza.