Szukam drzwi

Typ

Schowek0

OD 1990 ROKU
ZGODNIE Z NATURĄ

odtworz film

Utrzymanie płynności finansowej przedsiębiorstw dotkniętych negatywnymi skutkami wystąpienia pandemii COVID-19. Wsparcie dla sektora MSP w ramach Funduszowego Pakietu Antywirusowego (POIR; POPW; RPO). Uzupełnienie oferty rządu w ramach Tarczy Antykryzysowej. Wartość projektu: 337 558,44 PLN. Wkład Funduszy Europejskich: 100%

unia unia unia

W sercu kaszubskich lasów wytwarzamy dobra, które służą ludziom.

Historia marki zaczęła się 20 lat temu, jednak już wcześniej bo od 1990 roku istniała firma – matka, Interdrex. Jesteśmy firmą rodzinną, z tradycjami. Tworzymy mocny i zgrany zespół ludzi, których pasjonuje praca z drewnem.

default

Filozofia DRZWI Z NATURY

W produkcji drzwi wykorzystujemy naturalne materiały takie jak drewno. Opracowaliśmy własną konstrukcję drzwi, która jest wytrzymała i posiada odpowiednie właściwości akustyczne, a przy tym opiera się na 100% drewnie przekształconym w trwały MDF. Mamy ogromny szacunek do natury, z której czerpiemy inspirację i na której opieramy swoją produkcję. Przechodzimy też liczne kontrole z uwagi na lokalizację w środku Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Codziennie wdychamy zapach lasu, co stanowi doskonałe środowisko dla twórczej pracy.

Nasze produkty

Nasze drzwi to dobrze zaprojektowane drzwi, dostosowane tak, aby spełniać wymagania osób, dla których oprócz wzornictwa znaczenie ma również jakość i wykonanie. Produkujemy drzwi wewnętrzne, wejściowe, szklane, przesuwne, antywłamaniowe i przeciwpożarowe. Bogaty asortyment umożliwia wyposażenie mieszkań, biur, hoteli, budynków użyteczności publicznej w kompletne systemy drzwiowe, spełniające wymogi przepisów budowlanych. Są to zarówno modele klasyczne jak i awangardowe, wyróżnia je niepowtarzalne wzornictwo oraz charakterystyczna konstrukcja.

Ludzie

Pracuje u nas około 200 osób. Z powodzeniem udaje nam się połączyć pracę charakterystyczną dla rzemieślników, którzy wiedzą dla kogo tworzona jest każda sztuka na produkcji z pracą charakterystyczną dla dużego producenta, który posiada nowoczesny park maszynowy. Nie jesteśmy producentem masowym i nie chcemy nim być. Przypominamy bardziej dużą pracownię stolarską realizującą nietypowe zamówienia.

Produkcja

Produkcja oparta o nowoczesny park maszynowy i rygorystyczną selekcję materiałów wykorzystywanych do produkcji zapewnia wysoką jakość produkowanych drzwi. Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje i długoletnie doświadczenie w swojej pracy. Stawiamy na wysokie wymagania w zakresie solidności, co zapewnia ponadprzeciętną jakość naszych wyrobów.

pracujemy w środku lasu

Siedziba firmy znajduje się w Bieszkowicach, miejscowości położonej niedaleko Gdyni, w samym środku Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Od Trójmiasta dzieli nas zaledwie 20 km. Fabryka położona jest bezpośrednio przy drodze nr 218 biegnącej od zjazdu Gdańsk - Osowa z obwodnicy trójmiejskiej przez Chwaszczyno do Wejherowa. Fabryka zajmuje 3,5 ha powierzchni gruntu. Łączna powierzchnia hal produkcyjnych wynosi 7000 m², a z naszych okien widać las.

dobry wzór logo

Dobry Wzór dla drzwi w systemie RONDO

Nasze drzwi drzwi PŁASKIE w systemie RONDO zostały finalistą konkursu organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego DOBRY WZÓR.

nagroda rondo

Nagroda Firma Roku 2017

Podczas targów Warsaw Home 2017 otrzymaliśmy nagrodę Firma Roku w kategorii Interior Finish.

IMG_1580