Apartament nad morzem w Gdańsku - INTER DOOR

Szukam drzwi

Typ

Schowek0

Gdańsk
Mieszkania prywatne

Apartament nad morzem w Gdańsku

Drzwi
  • drzwi wewnętrzne PŁASKIE malowane białe - 3 sztuki
Zastosowane ciekawe rozwiązania
  • poszerzone opaski górne
Pracownia architektury wnętrz

STUDIO LOKO, Aleja Niepodległości 799 A, 81-810 Sopot, www.studioloko.pl

Przedstawiamy kolejny, fantastyczny projekt wnętrz prywatnego apartamentu zlokalizowanego nad samym morzem w gdańskim Jelitkowie autorstwa pracowni STUDIO LOKO. Prezentowane mieszkanie ma wielkość 65 m² i przeznaczone jest na wynajem.

Oprócz tego, że inwestycja mieści się w pięknym miejscu to firma P/B STUDIO, która była odpowiedzialna za projekt wnętrz budynku zaprojektowała fantastyczne części wspólne m.in korytarz, który zainspirował projektantki jeżeli chodzi o strefę wejściową. Po wejściu do mieszkania te wyjątkowe przestrzenie nie urywają się, tylko subtelnie przechodzą do wnętrza, co sprawia, że całość jest bardzo spójna.

Kuchnia w nietypowym zielonym kolorze wybija się zdecydowanie na pierwszy plan całej przestrzeni, by zaraz potem przejść w stonowaną część salonu.

W całej realizacji królują biele i jasna kolorystyka, także jeśli chodzi o drzwi. Całość miała być oryginalna, ale jednocześnie na tyle neutralna, by móc trafić w gusta wielu przyszłych mieszkańców. Apartament składa się również z pokoju gościnnego (11 m²), sypialni (11 m²) i bardzo stonowanej, eleganckiej łazienki (5 m²).

Asm

Obejrzyj galerię zdjęć używając strzałek.

13sm

15sm

14asm

09sm

06sm

Zobacz również

Dom w Rzeszowie

  • Architektura wnętrz Magdalena Preneta - Bąk
  • Rzeszów