Szukam drzwi

Typ

Schowek0

17 kwietnia 2020
nowości

NOWOCZESNE WNĘTRZA Z DRZWIAMI WYSOKIMI INTER DOOR

Duże okna, ogromne przestrzenie oraz nieskończone możliwości aranżacyjne i… wysokie sufity. Tym wyróżniają się nowoczesne mieszkania i domy o niestandardowych parametrach projektowych. Drzwi wewnętrzne to ważny element, który wpływa znacząco na pierwsze wrażenie o każdym domu. W pomieszczeniach wyższych niż standard warto, więc postawić na niestandardowe rozwiązania.

Projektanci Inter Door śledząc światowe trendy i nowości, starają się wychodzić z propozycjami niestandardowymi, a jednocześnie funkcjonalnymi. Tak powstały drzwi wysokie.

Ich największym atutem jest z pewnością szeroki zakres wymiarów – wysokie do 3 m i szerokie do 1,1 m. Dodatkowo zastosowanie ukrytej ościeżnicy pozwala na idealne zlicowanie skrzydła ze ścianą i uzyskanie jednej, gładkiej płaszczyzny. Ścianę możemy wykończyć tym samym odcieniem farby, tą samą tapetą, czy okleiną, która jest na drzwiach. Dzięki takiemu zabiegowi ościeżnica jest niewidoczna dla użytkownika, a drzwi wydają się być wtopione w ścianę. 

Drzwi dopasowywane są do potrzeb klienta. Płaskie, z przeszkleniami, frezowane, pełne, czy stylizowane. Mogą być w dwóch różnych kolorach w zależności od strony skrzydła. Dostępne są w 64 okleinach oraz setkach kolorów z palety RAL i NCS. Oprócz tego istnieje możliwość wykonania drzwi również w okleinach spoza standardowej ofert. Zamówienia takie realizowane są już od 1 sztuki.

Wysokie drzwi na ościeżnicy przylgowej - model LUKKA w koralowym różu, ze złotymi okuciami i sklejką zamiast szyby
Wysokie drzwi na ościeżnicy przylgowej – model LUKKA w koralowym różu, ze złotymi okuciami i sklejką zamiast szyby

Drzwi wysokie Inter Door występują w wersji bezprzylgowej standardowo otwieranej na zewnątrz oraz w wersji z odwrotną przylgą otwieraną do środka (drzwi otwierają się przez ościeżnicę).

Ościeżnica ukryta wykonana jest z profili aluminiowych wykańczanych na etapie montażu. Skrzydło wykonane w specjalnej konstrukcji, gwarantuje stabilność wymiarową, lekkość oraz wysoką wytrzymałość.

Drzwi wysokie do sufitu  na ościeżnicy bez górnej belki - model PŁASKIE w wykończeniu HPL beton
Drzwi wysokie do sufitu na ościeżnicy ukrytej bez górnej belki – model PŁASKIE w wykończeniu HPL beton

Czynnikiem wyróżniającym tego typu technologię jest również ukrycie wszystkich elementów uzupełniających, zwłaszcza zawiasów.

Wysokie drzwi Inter Door z ościeżnicą ukrytą w ścianie to idealna propozycja do nowoczesnych wnętrz, gdzie liczy się dbałość o detal wykończenia, innowacyjna technologia oraz ponadczasowa elegancja.