Szukam drzwi

Typ

Schowek0

24 marca 2020
nowości

TOPBUILDER DLA DRZWI BARI

Drzwi wewnętrzne BARI zostały nagrodzone statuetką TOPBUILDER jedną z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym. Redakcja miesięcznika Builder wraz z Radą Naukową co roku wybiera najwyższej jakości produkty, rozwiązania i usługi zastosowane w architekturze oraz budownictwie.

Wyniki konkursu TopBuilder odzwierciedlają dynamikę rozwoju i trendy nowoczesnego budownictwa w Polsce oraz pokazują dokonania na tym polu wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego: inwestorów, projektantów, deweloperów i wykonawców oraz dostawców rozwiązań.

TopBuilder 2020 nagroda
Statuetka TOPBUILDER 2020

Wysoka jakość nie jest dziełem przypadku, pracujemy nad nią od 30 lat. Łączymy doskonałą jakość drewna z wysokimi standardami produkcji. Śledząc światowe trendy i nowości, staramy się wychodzić z propozycjami, które charakteryzują się świeżym i oryginalnym designem. Takie są właśnie drzwi BARI, które zostały wyróżnione w kategorii nowość i innowacja roku. Drewniane, piękne, nowoczesne drzwi wewnętrzne, które zachwycają minimalistycznym wzorem.

Wyróżnienie przyznane przez Kapitułę konkursu Builder to kolejny dowód na to, że drzwi drewniane zyskują na znaczeniu.

Przeczytaj również