Apartamenty pod Giewontem - INTER DOOR

Szukam drzwi

Typ

Schowek0

Zakopane
Apartamentowce

Apartamenty pod Giewontem

Zamontowane w obiekcie drzwi
  • wewnętrzne model PŁASKIE w wykończeniu z kolekcji DI MODA nero - 4 szt.
  • przeciwpożarowe ETNA EI60 i ATENA EI30 malowane czarne RAL 9005 - 44 szt.
Pracownia architektury wnętrz

STUDIO FORMY, ul. Chyców Potok 8 (budynek Zawrat), 34-500 Zakopane, www.studioformy.pl

Pracownia architektury budynku

ARCHI-PROJEKT Biuro Projektowe Marcin Bentkowski, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 32-700 Bochnia, www.archi-projekt.pl

Apartamenty Pod Giewontem to zespół 35 luksusowych apartamentów wakacyjnych, podziemnej hali garażowej oraz zewnętrznego, całorocznego SPA. To miejsce szczególne i wyjątkowo ciekawie zaprojektowane.

INSPIRACJA: Założeniem inwestora było stworzenie przestrzeni wyjątkowej i nietuzinkowej, wpisującej się w klimat Podhala, a przy tym nowoczesnej, komfortowej i luksusowej. Projektując wnętrza kierowaliśmy się inspiracjami z różnych zakątków świata. Chcieliśmy żeby każdy właściciel nieruchomości jak i gość czuł się wyjątkowo i inaczej niż wszędzie. Tak powstały wnętrza w stylu Aspen.

WYZWANIA PROJEKTOWE: Wyzwaniem było skompresowanie wszystkich pomysłów, inspiracji i wizji zarówno inwestora, jak i naszego zespołu w jedną spójną całość. Dzięki ciężkiej pracy założenia zostały zrealizowane. Ważne było, aby w perfekcyjny sposób połączyć klimat górski z nowoczesnym stylem. Łatwo przekroczyć granicę równowagi między tak różnymi stylami. Połączyliśmy surowy beton, oświetlenie industrialne, nowoczesną, w całości przeszkloną windę z kamiennymi posadzkami i duszą obiektu jaką są przepiękne, starannie wyselekcjonowane, oryginalne, drewniane płazy pochodzące ze starych zakopiańskich chałup. Wyzwaniem był też projekt apartamentu Penthouse. Na 120 m2 stworzyliśmy przestrzeń inną niż wszystkie. Miało być z rozmachem, ekskluzywnie i komfortowo – efekt można poczuć.

NASZA DUMA: To harmonijne, spójne wnętrza które w pełni charakteryzują styl naszej pracowni. Zadbaliśmy o każdy szczegół, począwszy od zastosowania najnowszych materiałów np. spieków kwarcowych czy w pełni zautomatyzowaną przestrzeń z nowoczesną technologią, po sztućce czy nietypowe poduszki. Jesteśmy dumni z wnętrza Penthouse oraz z korytarzy – czystych w formie, z duszą, a przy tym nowoczesnych. Dopełnieniem są doskonałej jakości piękne, nowoczesne drzwi wejściowe do apartamentów, obrazy oraz dekoracje. Na uwagę zasługuje też apartament w stylu ekskluzywnego Aspen, na mniejszej powierzchni, udomowiony i przytulny. Ciekawy jest też usytuowany na najwyższej kondygnacji apartament dwupoziomowy, piękny i równie ekskluzywny jak pozostałe.

WYBÓR DRZWI INTER DOOR: Jako, że projekt tworzony był z rozmachem zastosowane materiały miały być najlepszej jakości, a przy tym piękne. Wybór drzwi INTER DOOR dla nas był naturalny. Znaliśmy ich jakość, możliwości techniczne produkcji, ogromną gamę kolorów, struktur, okuć i doskonałą współpracę. W projekcie zaplanowaliśmy drzwi i opaski o niestandardowych wymiarach. Ich wykonanie ich na specjalne zamówienie nie było problemem. Potrzebowaliśmy drzwi pełnych, prostych, eleganckich i czarnych – wszystko to znaleźliśmy w INTER DOOR i kolejny raz firma spełniła nasze oczekiwania. Prosta czarna połać skrzydła idealnie komponuje się z ciepłym, starym drewnem płazów. Idealnie grają z surową formą betonu, kamienia czy szkła oraz idealnie pasują do tego co można zobaczyć za drzwiami. Znowu luksus, rozmach i góralski klimat. Potrzebowaliśmy ekskluzywnych drzwi i takie otrzymaliśmy.

 

zakopane 2

Obejrzyj galerię zdjęć używając strzałek.

zakopane 3

zakopane 5

zakopane 6

zakopane 8

Zobacz również

Baltic Park Molo w Świnoujściu

  • Płaskowicki & Partnerzy Architekci oraz Aranżacja Wnętrz ARTBUTA
  • Warszawa