Drzwi w stylu Hamptons - klasyczna FRESA - INTER DOOR

Szukam drzwi

Typ

Schowek0

24 marca 2020
oferta

Drzwi w stylu HAMPTONS

Styl hamptons w sposób wyważony łączy w sobie elegancję i bogactwo oraz wykorzystanie neutralnej kolorystyki nawiązującej do bliskości nadmorskich plaż i przywodząc na myśl amerykańskie rezydencje na Long Island. Wnętrze w stylu hamptons wyróżnia atmosfera nadmorskiego, luksusowego kurortu. W okresie letnim tętni on życiem, a domy budowane nad samym morzem zachwycają od lat i są inspiracją dla projektantów na całym świecie. Łączą one w sobie cenioną przez wszystkich wygodę oraz elegancję. Właściwie każdy element wnętrza sprawia, że czujemy swobodę i wolność.

Wnętrza w stylu hamptons odznaczają się stonowaną, czerpiącą z natury kolorystyką. Bazą, dzięki której pomieszczenia wydają się przestronniejsze, jest półmatowa lub matowa śnieżnobiała biel, błękit i szarości. Pomieszczenia są jasne, przestronne i skłaniające do relaksu. We wnętrzach hamptons dominuje naturalne drewno, które pojawia się nie tylko na podłodze czy w meblach, ale także na ścianach – drzwiach i boazeriach.
W styl ten idealnie wpisują się drzwi FRESA. Są ważnym detalem, który czyni wnętrze wyjątkowym. Model drzwi FRESA, we wnętrzu w stylu hamptons, idealnie podkreśla to, co najlepsze. Łączy nowoczesność z tym, co klasyczne i modne.

Drzwi w stylu Hamptons - FRESA
Przeszklone drzwi FRESA w stylu HAMPTONS

Warto zwrócić uwagę na wykorzystany do ich produkcji materiał – wysokiej jakości, szlachetne drewno. Każdy model drzwi wykonany jest ręcznie z dbałością o najmniejszy detal. FRESA to nie tylko drzwi, ale również stylizowane opaski maskujące oraz korony, które idealnie dopełniają całość.

Kolekcja drzwi FRESA to aż pięć modeli, które różni układ stylizowanych ramek. Istnieje również możliwość wybrania modelu z przeszkleniami. W styl hamptons wprowadzają nas również stylizowane opaski maskujące z frezami. Dodatkowo można zamówić górny panel z frezowaną opaską lub koroną. Jako że mieszkania w stylu hamptons mają często niestandardową wysokość, model FRESA można zamówić w wersji wysokiej, aż do 3 metrów. Drzwi dostępne są w opcji bezprzylgowej oraz na ościeżnicy odwrotnej (tzw. odwrotna przylga). Istnieje również możliwość wykonania stylizowanej zabudowy ściany, jeśli tylko chcemy przenieść wzór z drzwi na ściany w naszych wnętrzach.

FRESA - stylizowana zabudowa ściany