Szukam drzwi

Typ

Schowek0

08 listopada 2017
imprezy

Zostań stolarzem! Warsztaty „Drzwi do projektowania” w Krakowie

Kolejne spotkanie z cyklu „Drzwi do projektowania” odbędzie się już 23 listopada w Krakowie.

W ramach wydarzenia zaproszeni architekci będą mieli okazję poznać rozwiązania i funkcjonalność produktów z oferty INTER DOOR. Dodatkowo zostanie zaprezentowana nowość – drzwi FRESA w stylu retro. Po tej części spotkania, uczestnicy w praktyce będą mogli zobaczyć, jak wygląda praca z drewnem. INTER DOOR kolejny raz do współpracy zaprosił grupę Wióry Lecą. Efektem tego spotkania będzie własnoręczny projekt podstawki pod laptopa.

Miejsce spotkania zostało wybrane nieprzypadkowo – Forum Designu. FORUM Designu z początkiem listopada zmieniło swoją siedzibę. Obecnie jest to Hotel Cracovia. Jest to unikalne miejsce, będące pomostem łączącym tradycyjny showroom z koncepcją bezpośredniego obcowania z twórcą oraz ideą designu. Budynek Cracovii będzie również doskonałym miejscem na Festiwal Designu, który Forum Designu planuje zorganizować w najbliższym czasie. 

23 listopada 2017 r.

9.30 – 14.00

Forum Designu

Hotel Cracovia

Ul. Focha 1, Kraków

 Zgłoszenia prosimy przesyłać do 9 listopada na adres: bartosz.kaiser@interdoor.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Zobaczcie zdjęcia z warsztatów w Rzeszowie: https://www.interdoor.pl/drzwi-projektowania-rzeszowie/