Wykończenia jednolite matowe w ofercie INTER DOOR

Szukam drzwi

Typ

Schowek0

20 kwietnia 2018
nowości

Wykończenia jednolite

Drzwi w jednolitym, stonowanym kolorze nie odciągają uwagi od wnętrza, ale mogą stanowić jego piękne tło. Taki efekt można uzyskać wybierając drzwi malowane lub wykończone odpowiednim kolorem z kolekcji DI MODA Standard.

Wykończenia jednolite w naszej ofercie, to teraz oprócz dotychczasowej bieli bianco super mat i gołębiej szarości, także odcienie szarego. Nowe szarości to np. dust grey mat, stone super mat, antracyt super mat lub cosmos grey mat. Możesz wybrać również delikatnie piaskowy savanne mat, indigo mat o głębokim odcieniu granatu i czerń – black mat.

Skrzydła PŁASKIE można także zamówić w wykończeniu comfort black z kolekcji HPL Prestige. To wykończenie cechujące się gładką powierzchnią, na której nie pozostają odciski palców.

Wykończenia jednolite w ofercie INTER DOR
Wykończenia matowe w ofercie INTER DOOR

Należy mieć na uwadze, że wykończenia jednolite (poza bianco super mat oraz gołębi mat) nie są dostępne dla drzwi frezowanych, np. CLASSIC. Nie są dostępne również dla frezowanych drzwi wejściowych oraz przeciwpożarowych, ościeżnic retro oraz koron. Wykończenie gołębi mat nie ma zastosowania w drzwiach FRESA oraz ościeżnicach retro.