Targi w Mediolanie 2019 - część 1: Kolory - INTER DOOR

Szukam drzwi

Typ

Schowek0

24 kwietnia 2019
imprezy

Targi w Mediolanie 2019 – część 1: Kolory

W INTER DOOR trzymamy rękę na pulsie, jeśli chodzi o najnowsze trendy. Targi wnętrz w Mediolanie, największa tego typu impreza w Europie, to doskonałe miejsce, żeby podpatrzeć światowe trendy. Dlatego nie mogło nas tam zabraknąć.

Co nas zachwyciło?

O tym, co zachwyca podczas targów wnętrz w Mediolanie, można napisać sporo – od rozwiązań technologicznych, przez marketing marek, po wspaniale zaprojektowane produkty.

Jednak tym razem skupimy się na kolorach, które przyciągnęły naszą uwagę. Ponieważ to właśnie one – zaraz pod wyglądzie samych produktów – odgrywają największą rolę.

To, co zaobserwowaliśmy, to utrzymujący się od jakiegoś czasu trend na połączenia kolorów. Zwłaszcza pastelowych z wyrazistymi akcentami – między innymi różu z żółcią, czy oliwkowej zieleni z ceglanym pomarańczem. Podczas targów często natykaliśmy się również na zestawienia czerni i bieli.

Na takie kolory zdecydowały się między innymi firmy Schönbuch oraz La Cividina.

Targi w Mediolanie - stoisko Schönbuch
Stoisko Schönbuch pod hasłem „We are not afraid of colors”, czyli „Nie boimy się kolorów”.
Targi w Mediolanie

Na tle kolorów szczególnie widoczny był róż, ale nie ma w tym nic dziwnego. W końcu koralowy róż został kolorem roku 2019.

Targi w Mediolanie - 
stoisko La Cividina
Stoisko marki La Cividina

Targi w Mediolanie a trendy w Polsce?

Takie zestawienia kolorów można było zaobserwować nie tylko podczas targów w Mediolanie. Pojawiły się również w październiku podczas targów Warsaw Home 2018.

Przeczuwamy nadchodzące trendy, dlatego podczas targów Warsaw Home pokazaliśmy wewnątrzlokalowe drzwi LUKKA, wysokie do sufitu, w różowym wykończeniu połączonym z naturalnym kolorem sklejki oraz złotymi zawiasami.


Stoisko INTER DOOR podczas Warsaw Home 2018.
Stoisko INTER DOOR podczas Warsaw Home 2018 – wysokie do sufitu drzwi LUKKA ze sklejką zamiast szyby