Szukam drzwi

Typ

Schowek0

09 października 2018
imprezy

Po targach Warsaw Home 2018

Motywem przewodnim tegorocznej edycji Warsaw Home była siła - polskich firm, polskiego designu, ale także samych targów. Pięć hal, setki wystawców, dziesiątki tysięcy odwiedzających, cztery dni spotkań, rozmów i wykładów. W tym roku Warsaw Home obroniło tytuł najlepszej tego typu imprezy w Polsce.

Wystawcy nie zawiedli. Uczestnicy mogli podziwiać przekrój oferty najlepszych marek wnętrzarskich w Polsce w pięciu kategoriach – Kuchni i jadalni (Kitchen & Dining), Wykończenia wnętrz (Interior Finish), Dekoracji (Deco), Mebli (Furniture) i Wybranego designu (Selected design).

 

Naszą markę można było spotkać na stoisku w sekcji Wykończenia wnętrz. Podczas targów zaprezentowaliśmy fragment naszych możliwości technicznych.

Na tle jasnych ścian w naturalnym kolorze sklejki wyróżniały się dwa bliźniacze modele LUKKA w łososiowej okleinie DI MODA na ościeżnicach przylgowych z widocznymi złotymi zawiasami, złotymi klamkami i złotymi zamkami magnetycznymi. Drzwi miały 2,80 m wysokości i były dodatkowo podwyższone poszerzonym panelem górnym. W miejscu, w którym zwykle montowana jest szyba lub czarny LACOBEL, zamontowaliśmy wkładkę w kolorze sklejki – to dodatkowo wysmukliło drzwi.

 

 

 

 

Podczas targów można było również zobaczyć równie wysoki model ALBA w okleinie DI MODA w kolorze butelkowej zieleni z czarnymi ozdobnymi intarsjami. Zamontowane na ościeżnicy bezprzylgowej z chowanymi zawiasami i czarnymi okuciami