Personalizowane drzwi - zaprojektuj swoje wnętrze - INTER DOOR

Szukam drzwi

Typ

Schowek0

13 czerwca 2019
nowości

Personalizowane drzwi – zaprojektuj swoje wnętrze

Standardowe rozwiązania nie są dla Ciebie? Uważasz, że Twoje wnętrze zasługuje na coś niepowtarzalnego? Słowa "o, mam takie same!" sprawiają, że ściska Cię w żołądku? Możesz to zmienić. Wystarczy, że sam zaprojektujesz swoje drzwi.

Personalizacja może polegać na wyborze niestandardowej okleiny lub koloru. Może dotyczyć wysokości i szerokości drzwi. Może również polegać na modyfikacji wzoru.

Kiedyś w każdym mieszkaniu można było zobaczyć drzwi w bardzo ciemnym drewnie. Obecnie największą popularnością cieszy się kolor biały.

Jednak coraz częściej się od tego odchodzi. Jak ma to miejsce w przypadku wielu produktów, nie chcemy mieć już „tego, co wszyscy”. Szukamy rozwiązań dopasowanych wyłącznie do nas i naszego gustu.

W INTER DOOR dajemy możliwość dostosowania drzwi do własnej wizji. Zamówienia, nawet niestandardowe, realizujemy od 1 sztuki. U nas każde drzwi powstają na indywidualne zamówienie, można więc powiedzieć, że każde drzwi są spersonalizowane.

Personalizowane drzwi – kolor

Najprostszym krokiem do spersonalizowania swoich drzwi może być nadanie im wyjątkowego koloru. W naszej ofercie posiadamy 9 kolekcji wykończeń, a w tym 64 kolory w ofercie standardowej. Jeśli to dla Ciebie za mało, możesz wybrać wersję malowaną, gdzie do dyspozycji masz dziesiątki kolorów RAL i NCS.

Możesz zamówić również drzwi PŁASKIE do samodzielnego malowania lub tapetowania – wówczas ogranicza Cię już tylko wyobraźnia.

Personalizowane drzwi - drzwi do własnego pomalowania lub tapetowania
Drzwi do malowania lub tapetowania we własnym zakresie na ukrytej ościeżnicy

Jeśli zależy Ci na okleinie spoza naszej standardowej oferty – również możesz taką wybrać. Możliwości jest mnóstwo.

Drzwi na miarę

Nieważne, czy Twoje mieszkanie jest bardzo wysokie i przestronne, czy niskie i ciasne. Wielkość drzwi możesz dopasować sobie sam. Zastosuj ościeżnicę bez górnej belki i ościeżnicę ukrytą – powiększ optycznie swoje wnętrze.


Drzwi LUKKA wysokie do sufitu na ościeżnicy ukrytej.

Personalizowane drzwi – własne wzory

A może chcesz zaprojektować własny wzór? Może nie wszystkie pomysły da się wdrożyć w życie, ale możliwości naprawdę są szerokie.

Masz pomysł, ale nie wiesz, czy da się go zrealizować? Skontaktuj się z jednym z naszych salonów sprzedaży.