Szukam drzwi

Typ

Schowek0

15 sierpnia 2017
nowe realizacje

Nowa realizacja z pracownią STUDIO LOKO

Latem 2017 r. wspólnie z pracownią architektury wnętrz STUDIO LOKO z Sopotu, ambasadorem naszej marki, zrealizowaliśmy bardzo ładną, prywatną inwestycję w kamienicy w Sopocie przy ul. Chmielewskiego. Mieszkanie na poddaszu wyposażyliśmy w 5 podwyższonych sztuk drzwi w wykończeniu z kolekcji DI MODA gołębi mat.

Mieszkanie w kamienicy jest bardzo klimatyczne, położone przy starej, brukowanej uliczce nieopodal ulicy Bohaterów Monte Cassino, a jednocześnie nieco na uboczu, z widokiem na morze. Jest to jedyne mieszkanie na piętrze. Posiada wysokie sufity oraz dodatkowe doświetlenie w salonie, które daje poczucie większej przestrzeni, mimo, że jest to poddasze. Projektantki uwielbiają stare kamienice, a tych do odremontowania jest wciąż jeszcze sporo w Sopocie.

„Mamy coś takiego, że chcemy się nimi zaopiekować, aby nasze miasto piękniało. Zależy nam na tworzeniu miejsc z wyczuciem stylu i smaku, aby pozbyć się kiczu. Żeby panował szacunek dla starego z nutą nowości.” – mówi Joanna Real-Sudzińska, jedna z właścicielek pracowni Studio LOKO.

Wnętrza projektowane były luksusowo, w trendach takich, które trafią do świadomego Klienta, wiedzącego o tym, co jest modne na świecie. Nieprzypadkowo też projektantki wybrały drzwi marki INTER DOOR, które idealnie do takich wnętrz pasują. Czarne klamki oraz zamki magnetyczne nadają im nowoczesny charakter.

Bazę stanowiły naturalne materiały takie jak drewno i marmur, w kolorystyce dominuje biel, czarny i modne ostatnio złote dodatki. Nieco romantyzmu dodaje dominująca fototapeta w wyraźne wzory florystyczne, która jest o tyle praktyczna, że można ją zmienić w przyszłości, bo jest samoprzylepna.

Złote dodatki, designerskie lampy dają poczucie, że w mieszkaniu był projektant.

Mieszkanie w kamienicy
Mieszkanie w kamienicy
_MG_1098

Obejrzyj galerię zdjęć używając strzałek.

_MG_1161

_MG_1245

_MG_1297

_MG_1381

_MG_1914

IMG_1938