Szukam drzwi

Typ

Schowek0

28 listopada 2017
imprezy

W Krakowie każdy był stolarzem

Na ten jeden dzień architekci zakasali rękawy i razem z nami poczuli jak to jest być stolarzem. Spotkanie w Krakowie to kolejne wydarzenie z cyklu „Drzwi do projektowania”. Miejsce zostało wybrane nieprzypadkowo. Tyle designu na m2 mogliśmy zobaczyć tylko w Forum Designu.

Dla gości przygotowaliśmy prezentację naszych możliwości – rozwiązań, funkcjonalności i modeli. Architekci mogli zapoznać się bliżej z rozwiązaniem odwrotnej przylgi oraz najnowszym modelem drzwi w stylu retro – FRESA. Miejsce spotkania zostało wybrane nieprzypadkowo – Forum Designu to showroom z wyjątkowym designem. Możemy tu znaleźć klasyki światowego designu oraz najlepsze, polskie projekty.  Wybór miejsca był dla nas kluczowych – zawsze staramy się inspirować naszych gości, a w takim miejscu jak Forum Designu jest to możliwe.

 

 

Zadbaliśmy nie tylko o odpowiednią dawkę wiedzy na temat drzwi, ale również zaprezentowaliśmy materiał, który jest nam tak bliski. Bohaterem tego dnia było drewno. Każdy z zaproszonych gości mógł własnoręcznie wykonać z niego coś dla siebie m.in. podstawkę pod laptopa, tablet czy też tacę, a radą służyła grupa specjalistów z Wióry Lecą.

 

Już wkrótce będziemy informować o kolejnych spotkaniach! Zachęcamy do obserwowania nas na: https://www.facebook.com/interdoor/