Szukam drzwi

Typ

Schowek0

28 września 2017
nowości

Klasyczne drzwi w stylu kamienicy – model FRESA

Klasyczne drzwi FRESA łączą nowoczesność z tym, co eleganckie i modne. Sprawia to zwłaszcza ich lekki wygląd, podkreślający to, co we wnętrzu najlepsze.

Model FRESA powstał z inspiracji wyjątkowymi wnętrzami. Takimi jak stare kamienice, które zachwycają swoją odnowioną formą i ponadczasowymi elementami wystroju. Widuje się je zwłaszcza w Mediolanie, Warszawie czy Berlinie. Charakteryzują się wysokimi pomieszczeniami, meble rodem z lat 50-tych, stylizowane drzwi.

Białe drzwi drewniane FRESA - drzwi klasyczne malowane
Klasyczne drzwi FRESA z ozdobną koroną i opaskami RETRO – malowane na biały RAL 9003

Drzwi FRESA występują w 5 modelach pełnych (FRESA 1, 2, 3, 4 i 5), z różną szerokością i umiejscowieniem ramek. 3 z tych modeli mogą posiadać przeszklenie w górnej części skrzydła (FRESA 1, 2 i 3). 

Każdy model występuje w opcji z koroną ościeżnicy, posiada dedykowane opaski retro z nafrezowanymi wgłębieniami. Każdy z nich może posiadać również podwyższoną opaskę retro dającą wrażenie wysokich drzwi przy standardowej ich wysokości. Dodatkowo modele te mogą być wykonane do 3 m wysokości, w wersji podwójnej, jako przylgowe (z widocznymi zawiasami), bezprzylgowe (z ukrytymi zawiasami) oraz mogą się otwierać do wewnątrz (tzw. odwrotna przylga).

Ponadto te klasyczne drzwi występują w wielu wykończeniach z kolekcji DI MODA lub w wersji malowanej. Dzięki temu bez problemu dopasujesz je do swojego wnętrza.

Meble i dodatki widoczne na zdjęciach dzięki uprzejmości TAMO i Lumann Design.

 

 

Biała FRESA pełna

Obejrzyj galerię zdjęć używając strzałek.

Biała FRESA zbliżenie na ramkę

Biała FRESA zbliżenie na szybę

Biała FRESA zbliżenie na ramkę przy szybie

Biała FRESA - zbliżenie na koronę

Biała FRESA - zbliżenie na opaskę