Hotel Primavera w Jastrzębiej Górze - INTER DOOR

Szukam drzwi

Typ

Schowek0

17 grudnia 2019
nowości

Hotel Primavera w Jastrzębiej Górze

Hotel Primavera to kompleks dwóch budynków, położony nad samym morzem, zaledwie 11 minut spacerem od latarni morskiej w Rozewiu. Oprócz wygodnych pokojów, w hotelu znajduje się restauracja, kawiarnia, bar w lobby, klub nocny, SPA siłownia, odkryty basen oraz park wodny z trzema basenami, zjeżdżalnią i jacuzzi, pokój gier, plac zabaw i kręgielnia, a także zaplecze konferencyjne i bankietowe.

Hotel Primavera utrzymany jest w ciepłych, brązowych odcieniach. W restauracji i lobby zastosowano drewniane panele, dzięki którym przestrzeń zyskuje lekkość i przytulność.

 

Hotel Primavera - dwuskrzydłowe drzwi w lobby
Dwuskrzydłowe drzwi w lobby

Wnętrze części restauracyjnej przyciąga uwagę wysokimi panelami w kolorze drzwi. Panele podkreślają wysokość pomieszczenia i optycznie jeszcze bardziej powiększają przestrzeń.

 

Hotel Primavera - drzwi z panelami powiększającymi przestrzeń
Drzwi z panelami powiększającymi przestrzeń

Podobnie jak w pozostałych częściach hotelu, również na korytarzu przy wejściach do sal konferencyjnych dominuje brąz. Widać go na ścianach, na podłodze oraz na ciemnych drzwiach. Jednak tę przestrzeń rozjaśnia naturalne światło wpadające przez przeszklony sufit.

Hotel Primavera - korytarz pod szklanym sufitem
Hotel Primavera - drzwi do sali konferencyjnej

Hotel Primavera oferuje 216 wygodnych, przytulnych pokojów z łazidnkami, w których zastosowano ciekawe rozwiązanie. Jako że ciemne drzwi w łazience mogłyby wydawać się przytłaczające, białe natomiast nie pasowały do wystroju pokojów, zamontowano tam drzwi dwukolorowe. Od strony pokoju drzwi są brązowe, od strony łazienki – białe.

 

Więcej o drzwiach w hotelu przeczytasz tutaj.