Szukam drzwi

Typ

Schowek0

28 września 2017
nowości

FRESA – nowe drzwi w stylu kamienicy

Inspirują nas wyjątkowe wnętrza. Czasami są to stare kamienice, które zachwycają swoją odnowioną formą i ponadczasowymi elementami wystroju. Takie, jakie widujemy w Mediolanie, Warszawie czy Berlinie. Wysokie pomieszczenia, meble rodem z lat 50-tych, stylizowane drzwi. Tak właśnie powstał pomysł na nowy model drzwi FRESA z kolekcji RETRO COLLECTION.

Drzwi FRESA łączą nowoczesność z tym, co klasyczne i modne oraz podkreślają we wnętrzu to, co najlepsze. Dopełniają ważne detale, które czynią wnętrze wyjątkowym.

Drzwi występują w 5 modelach pełnych (FRESA 1, 2, 3, 4 i 5), z różną szerokością i umiejscowieniem ramek, z czego 3 z nich mogą posiadać przeszklenie w górnej części skrzydła (FRESA 1, 2 i 3).

Każdy model występuje w opcji z koroną ościeżnicy, posiada dedykowane opaski retro z nafrezowanymi wgłębieniami oraz każdy z nich może posiadać podwyższoną opaskę retro dającą wrażenie wysokich drzwi przy standardowej ich wysokości. Dodatkowo modele te mogą być wykonane do 3 m wysokości, w wersji podwójnej, jako przylgowe (z widocznymi zawiasami), bezprzylgowe (z ukrytymi zawiasami) oraz mogą się otwierać do wewnątrz (tzw. odwrotna przylga). Występują we wszystkich wykończeniach z kolekcji DI MODA lub w wersji malowanej.

Meble i dodatki widoczne na zdjęciach dzięki uprzejmości TAMO i Lumann Design.

 

L_034129

Obejrzyj galerię zdjęć używając strzałek.

L_034148

L_034149

L_034155

L_034159

L_034164