FAQ - INTER DOOR

Szukam drzwi

Typ

Schowek0

FAQ

Wszystko zależy od tego, jakich drzwi to dotyczy. Poniżej znajdziesz wyszczególnienie terminów wykonania dla poszczególnych drzwi i ich wykończeń. Są to terminy, które mogą ulec skróceniu, jeśli będą takie możliwości produkcyjne. Aby wiedzieć się czy jest taka możliwość w przypadku Twojego zamówienia zapytaj o to punkt sprzedaży, w którym zamawiasz nasze drzwi.

Drzwi marki INTER DOOR można obejrzeć na ekspozycjach, które znajdują się we wszystkich naszych punktach sprzedaży. Dane teleadresowe znajdziesz z zakładce „Salony”. Każdy punkt sprzedaży posiada różne modele drzwi w innych wykończeniach kolorystycznych. Z uwagi na to, że nasza oferta jest bardzo szeroka w danym salonie obejrzysz jedynie niektóre modele. W salonach możesz skorzystać z próbnika kolorystyki wykończeń INTER DOOR. Jeśli chcesz zobaczyć „na żywo” konkretne drzwi zadzwoń do nas i zapytaj, gdzie najbliżej Twojego miejsca zamieszkania się znajdują: tel. 58 572 26 57

Drzwi marki INTER DOOR to drzwi wykonane z wysokiej jakości materiałów, posiadające dokumenty potwierdzające ich walory użytkowe oraz drzwi nagradzane przez profesjonalistów z dziedziny dizajnu (m.in. Instytutu Wzornictwa przemysłowego w Warszawie). W naszych drzwiach nie znajdziesz plastra miodu oraz nabywając je nabywasz większą szansę na to, że posłużą Ci przez wiele lat.

Drzwi na stronie mają charakter poglądowy, obrazujący w przybliżeniu, jak układa się wzór okleiny. Próbki, które można zobaczyć w salonach, to jedynie fragmenty oklein i mogą nie uwzględniać niektórych elementów, jak np. sęki w okleinach naturalnych.

Warto pamiętać, że wykończenia naturalne (z kolekcji Natura) zmieniają kolor w czasie. Kolory oklein najlepiej oglądać na żywo - oglądane elektronicznie mogą różnić się barwą, w zależności od ustawień ekranu.

Podobnie jak w przypadku drzwi z niestandardowymi wykończeniami jesteśmy elastyczni i skłonni rozważyć każdą, nawet odważną i oryginalną propozycję. Nasza firma wyróżnia się tym, że takie inwestycje realizuje, oczywiście w granicach naszych, dość szerokich, możliwości produkcyjnych. Im większa realizacja tym większa szansa na to, że takie drzwi według Twoje wizji wykonamy.