Szukam drzwi

Typ

Schowek0

04 października 2017
imprezy

„Drzwi do Projektowania” podczas Łódź Design Festival

4 października odwiedziliśmy Łódź, gdzie w ramach Łódź Design Festival spotkaliśmy się z architektami podczas cyklu „Drzwi do Projektowania” INTER DOOR. Tłem dla spotkania stały się piękne wnętrza showroomu Milionova Fabryka Designu.

Łódź Design Festival, święto polskiego designu, był doskonałą okazją na spotkane z architektami. Podczas wieczornej prezentacji uczestnicy mogli zapoznać się bliżej z wartościami, jakie kierują naszą marką. Poznali także szeroką gamę możliwości, którą oferują nasze produkty.

Goście specjalni spotkania – Max Kobiela, projektant i założyciel firmy Phormy.com oraz Patryk Poślednik, Head of Creative, The Walt Disney Company – opowiadali o niecodziennym projekcie podczas prezentacji „It’s kind of fun to do the impossible”. W wyniku ich współpracy powstały meble, nawiązujące wyglądem do postaci znanych z animacji i filmów wytwórni Disney.

Łódź Design Festival - spotkanie z architektami
Łódź Design Festival - spotkanie z architektami
Po prawej: Max Kobiela, projektant i założyciel firmy Phormy.com . Po lewej: Patryk Poślednik, Head of Creative, The Walt Disney Company